bursa tesisat

Tel:0 535 299 71 93

HİZMETLERMİZ

PİS VE TEMİZ SU TESİSATI

En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

DOĞALGAZ İÇ TESİSAT

Bina içi doğalgaz tesisatı teknik esasları şartname gereği belirtilmiş olup, doğalgaz tüketimine yönelik olarak kullanılacak her türlü cihaz, ekipman ve tesislerin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak can ve mal emniyetini sağlayacak şekilde tesis edilmesini belirleyen düzeneklerdir. Genel anlamda; insan yaşam mahallerinde ihtiyaç olan ısınma, sıcak su ve ocak için gerekli olan doğalgaz tesisatının projelendirilmesinin yapılıp, bu doğrultuda doğalgaz tesisatının çekimi ve gerekli montajlarının yapımı işlemidir. İç tesisat olarak sayaç vanalarından yakıcı cihazlara kadar olan hattır.

KAT KALORİFERİ

Kat Kaloriferi Sistemleri Tek katlı binalarda kat kaloriferi sistemi en uygun yoldur. Günümüzde çok katlı binalarda da ortaya çıkan problemler sebebiyle kat kaloriferi uygulamaları yaygınlaşmıştır. Kat kaloriferi sistemi: a. Tek borulu b. Çift borulu Yatay tek borulu sistemlerde ısıtıcılar by-pass borusu ile bağlanmıştır.

PETEK KOMBİ MONTAJ BAKIM ve PETEK TEMİZLİĞİ

Radyatör montajı ısıtıcıların verimli olarak çalışması, ısı kaybı hesaplarında ele alınan değerlerin doğruluğu ve sistemde enerji kaybının oluşmaması için önemlidir. Geçmişten günümüze kadar çok çeşitli ısıtıcılar üretilmiştir. Bunlar borulu, kanatlı, levha, sıcak hava apareyleri, dilimli, panel gibi olmakla beraber yapıldıkları malzemeye göre de (alüminyum, döküm, çelik vb.) adlandırılır. Biz bunlardan sadece en çok kullanılan ve kullandığımız dökme dilimli ısıtıcılar ile panel radyatörlerin montajını göreceğiz. Radyatörler ile ilgili teknik bilgiyi radyatör ve özellikleri makalesinden edinebilirsiniz.

MOBİL SİSTEM

Mobil kalorifer sistemi villa, konut, okul, iş yeri, bina, site gibi mekanlarda binanın alt yapı aşamasında planlanarak uygulanan bir sistemdir. Kısaca boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanma suyu musluklarına zeminde gömülü olarak koruyucu kılıf içinde asıl borunun hattının çekilmesi işlemidir.

İNŞAAT-TADİLAT-TAMİRAT

İnşaat; tasarım,proje,iç dizayn,tadilat,tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konu

Copyright © 2017 Wild Life. All rights reserved | Design by yul@s